O nas

ADT Solutions to producent najwyższej jakości aluminiowych słupów stożkowych oraz cylindrycznych, a także kształtowników aluminiowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem w całości z kapitałem polskim.

Spółka została założona w 2018 r., a celem przyświecającym jej twórcom było dążenie do opracowania i wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów i usług związanych z przetwórstwem aluminium. Inspirację dla przyjęcia takiego modelu rozwoju stanowiła suma wieloletnich doświadczeń zawodowych założycieli ADT Solutions w branży aluminiowej, w tym wynikających z czynnego udziału w licznych projektach badawczo – rozwojowych realizowanych w konsorcjach z wiodącymi w Polsce jednostkami badawczymi oraz uczelniami technicznymi. 

Każdego dnia dążymy do ciągłej, konsekwentnej poprawy we wszelkich aspektach prowadzonej działalności, aby w rezultacie oferować rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom naszych klientów. 

Gwarantujemy najwyższą jakoś i precyzję wykonania produktów, wsparcie przy projektowaniu, krótkie terminy realizacji zamówień, płynność dostaw, jak również kompleksowe doradztwo techniczne.

ADT Solutions posiada jedną z najnowocześniejszych w Polsce linii do wyciskania kształtowników aluminiowych, wyposażoną w prasę o nacisku 3750T oraz rozmiarze wlewka 10” oraz 12”, nowoczesny piec do obróbki cieplno – chemicznej matryc, a od 2023 r. także unikalną linią technologiczną do zagniatania obrotowego słupów aluminiowych.  Innowacyjne rozwiązania zaimplementowane w procesie produkcji przy wykorzystaniu szerokiej gamy stopów serii 5000, 6000 i 7000, stanowią wizytówkę naszego przedsiębiorstwa. 

Obok najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych niemniej istotnym kapitałem ADT Solutions są pracownicy oraz kadra kierownicza. Wierzymy, że połączenie tych zasobów zapewnia efekt synergii niezbędny w dynamicznie ewoluującym otoczeniu.